2011. augusztus 18., csütörtök

A szoftverfejlesztők keres teljes munkaidőben állandó pozíció (m / f)

A szoftverfejlesztők keres teljes munkaidőben állandó pozíció (m / f):
Jelenleg keres egy gyorsan növekvő informatikai tanácsadó cég a hamburgi után szoftverfejlesztő.

Feladatok: - Az objektum-orientált programozás C # és C + + alapú Microsoft Dynamics AX, - fejlesztése az ügyfél specifikus megoldásokat a Microsoft Dynamics AX - telepítése és konfigurálása modulok és rendszerek az ügyfél - létrehozásának részleteit, és a technikai elemzés - elemzése és végrehajtási programot változások - felületek

Követelmények: - Kész főiskolai vagy szakmai főiskolai diplomát számítógép-tudomány, az üzleti vagy azzal egyenértékű tapasztalat, - első tapasztalatok a szakmai életben - rendszeres, elemző és átfogó gondolkodási készségek - High tanulni vágyó és a kitartást, különösen a bonyolult dolgok, - hajlandóság alkalmi utazás, - angol írásbeli és szóbeli, -. X + +, Net, C #, Java vagy más objektum-orientált programozási nyelv - lehet, hogy már van tapasztalata a Sharepoint, BizTalk, SQL Server, jelentések és / vagy elemzése szolgáltatások - nyitottságot, a becsületességet és az ambíció

Időtartam: mostantól a teljes munkaidős állandó álláshoz

Kompenzáció: forgatható, attól függően, képesítések