2011. augusztus 24., szerda

Alkalmazottak ügyfélszolgálat

Alkalmazottak ügyfélszolgálat:
A BBA-Reman GmbH foglalkozik javítása autóipari elektronikai alkatrészek nagy részét. Kezdünk nagyon erős (az elmúlt 11 évben, 40% évente) és több mint 100 főt.

Mi vagyunk a világ vezető ezen a téren, irodái az Egyesült Királyságban, az USA, Kanada, India, Mexikó, Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Hollandia és Lengyelország. Még mindig a "start up" mentalitás, és szükség van az új alkalmazottak, hogy segítsen nekünk a futófelület ezen az úton. Ennek része a terjeszkedés, igyekszünk a lehető legkorábbi időpontban, a munkavállaló az ügyfélszolgálati a csapatnak a mi európai központja Hamburgban.

Annak érdekében, hogy optimálisan töltse ki ezt a pozíciót, akkor képesnek kell lennie arra, hogy rendesen működik nagy nyomás alatt a várakozás, a kiváló PC ismeretek, tapasztalat az autóiparban + technikai megértés és a jó angol kötelező.

A feladatok:
• A tanácsadás ügyfeleink kérdések termékeink, javítási eljárások,
Ár kérelmek és egyéb ügyekben.
• Ön a felelős létre számlák és szerződések és egyéb
adminisztratív feladatokat.
· Zárja együttműködés a mérnökök, hogy biztosítsák a folyamatok
· Feldolgozása panaszok és a szavatossági igények
· A a kiváló ügyfélszolgálat és hajlandóság, hogy biztosítani tudjuk elérését

Amit kínálunk:
* 20%-os havi bónusz, ha a cél született hónap
• Működési nyugdíj
X 25 nap szabadság évente
• Ha csatlakozni egy dinamikus, nemzetközi cég
• A kilátás, hogy nemzetközileg
· Karrier lehetőségek, nemzeti és nemzetközi
Bízunk benne, hogy megkapták a kitöltött jelentkezési együtt fizetés követelmények - careers@bba-reman.com