2011. augusztus 23., kedd

Teljesítmény vezetőülés hűvösebb 40T Berlin Élelmiszer nagykereskedelme

Teljesítmény vezetőülés hűvösebb 40T Berlin nagykereskedelem étel:
Egy nagy híres logisztikai cég, keresünk nevében több tapasztalt hivatásos járművezetők szállítási élelmiszer nagykereskedők Schönefeld Berlinbe.

A feladatok:
Veszel a hűvösebb étellel megrakott teherautó a dél-Berlin, kabát-nagy cég átvételét és szállít a rakomány nagy fogyasztási cikkek forgalmazása műveletek Berlinben és a környező területen.

Követelmények:
• Van tapasztalata, mint vezetők, és a szükséges képesítéssel
• Úgy érzi, alkalmas és nincs egészségügyi korlátozások

Amit kínálunk:
• 24 munkanapon belül nyaralás
• 1500, - € bruttó + 200, - € költség
• teljes munkaidős állások
• állandó álláshoz

Örömmel válaszolunk legsürgetőbb kérdéseit előre telefonon.
(Hétfőtől péntekig 9-18 óra 030 34331667)

Alkalmazni valódi érdek a teljes pályázati dokumentumok (önéletrajz fényképes, referenciák).
Ha meg tudja, kérjük, küldje el a dokumentumokat e-mailben a figyelmet info@wa-jobs.de Uwe Bludau.

Szóval nem kell fizetnie a közvetítés, kérjük, küldjön is egy másolatot a hivatal utalvány.

Bízunk benne, hogy látni.