2011. augusztus 19., péntek

Konyha Segítség / counter hatályba hétfőtől csütörtökig (este) a Bebra

Konyha Segítség / counter hatályba hétfőtől csütörtökig (este) a Bebra:
Foglalkoztatás (€-ig 400, -) egy bentlakásos iskolában működő Bebra

Munkaköri leírás:

* Konyha Segítség / számláló erő
* Szakmai tapasztalat kívánatos, de nem kötelező
* Munkaidő: hétfőtől csütörtökig, általában 17:00 óra - 23:00 óra
* Nincs iskolai szünidő működését (ebben az időben is, hogy csak kivételes esetekben)
* Nyújtása vacsora
Térbeli * Edények & Clean
* Tisztítás
* Eladó a kioszk termékek
* Management egy üzletház (pub) az ital szolgáltatás és
Rendelkezni különféle snackek
* Munkaruházat fognak nyújtani
* A munka egy rendkívül motivált csapat
* Alapos bejegyzés

Követelmények a jelölt / a:

* Társaságkedvelő
* "Nem lógós"
* Nagyon megbízható
* Resident (legfeljebb 20 km-es)
* A mobilitás szükséges (vezetői engedély és gépjármű)
* Rugalmasság
* Neat megjelenés
* Gyors tanulási
* Nem a munka a diákok

Alkalmazás óra telefonos 13:00-15:00 óra.