2011. július 20., szerda

Internship Üzletfejlesztési és Marketing Egyesült Királyságban (London):
A feladatok:
• Partner és versenytárs elemzés az Egyesült Királyság online ingatlanpiac
• Tervezés, végrehajtása és ellenőrzése az online marketing tevékenység
• Támogatja a marketing stratégia és partner felvétele
• kidolgozása és végrehajtása technikai és szerkesztői tartalom a honlapján
• a kreatív megoldásokat az online marketing és SEO

A követelmények:
• Folyamatos vagy befejezett képzés / közgazdász diplomát, marketing, kommunikáció vagy azzal egyenértékű.
• Nyelvtudás: angol, német ideális
• Jó ismerete MS Office csomag
• Jó ismeretek és érdeklődés megfelelő internetes oldalakon és az általános Internet-affinitás
• Kiváló kommunikációs készség (például írásbeli betűket)
• csapatmunka és önálló munkát
• Keményen dolgozik, elkötelezett és rugalmas

Feltételek:
• Start: a kinevezés
• Időtartam: 3 - 6 hónap (kiterjesztés lehetséges)
• Díjazás: 400 € + ingyenes tömegközlekedést jegyet a tetején, mint egy kis Komámasszony

Ha úgy érzi, amit említett, és szeretne dolgozni egy szép fiatal csapat, csak küldje el jelentkezését a:

karriere@classmarkets.com

Bízunk benne, hogy megkapták a kérelmet!